Trwa ładowanie...
d79cfwq

Sygnity ma porozumienie z Dell, które może wygenerować 50 mln zł przychodów w dwa lata

09.05. Warszawa (PAP) - Sygnity zawarło porozumienie partnerskie z Dell, którego przedmiotem jest realizacja wspólnych projektów w obszarze m.in. cloud-computing, rozwiązań...

Share
d79cfwq

09.05. Warszawa (PAP) - Sygnity zawarło porozumienie partnerskie z Dell, którego przedmiotem jest realizacja wspólnych projektów w obszarze m.in. cloud-computing, rozwiązań mobilnych i skierowanych do klientów z sektora SMB. W ramach partnerstwa aplikacje Sygnity Quatra dedykowane małym i średnim firmom mogą być preinstalowane na komputerach Dell - podało Sygnity w komunikacie. W ocenie zarządu spółki nawiązane partnerstwo ma wygenerować przychody na poziomie 50 mln zł w ciągu dwóch lat.

Zawarte Porozumienie dotyczy również współpracy zagranicznej na terenie: Polski, krajów nadbałtyckich, Islandii, Kazachstanu, Bułgarii, Rumunii, Węgier, Serbii i Chorwacji.

W ramach porozumienia firmy opracują m.in. wspólną ofertę łączącą produkty Dell z rozwiązaniami księgowo-finansowymi Quatra wspierającymi zarządzanie przedsiębiorstwami. Aplikacje Quatra będą preinstalowane na komputerach Dell sprzedawanych w Polsce, dzięki czemu użytkownicy pracujący na urządzeniach Dell będą mogli korzystać z pełnej funkcjonalności programów.

d79cfwq

Porozumienie spółek obejmuje także obszary związane z platformą Dell SecureWorks oraz Dell Boomii.

"Dzięki inwestycjom w obszarze bezpieczeństwa i zarządzania ryzykiem w chmurze, Sygnity wykorzystując Dell SecureWorks, zaoferuje klientom technologie i wysoko wyspecjalizowane usługi pozwalające na szybszą transformację ich infrastruktury przy zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa" - napisano w raporcie.

"Sygnity zamierza także rozbudować istniejący zespół specjalistów i oferować zaawansowane usługi w obszarach Managed Security Services, doradztwa i zarządzania ryzykiem w transformacji IT do technologii +chmury+ oraz bezpieczeństwa rozwiązań mobilnych. Wykorzystanie platformy Dell Boom pozwoli Sygnity z kolei na szybsze budowanie rozwiązań i usług w obszarze brokera API pomiędzy różnymi platformami cloud -computingu" - dodano.

Porozumienie zostało zawarte na czas nieokreślony.(PAP)

gsu/ asa/

d79cfwq

Podziel się opinią

Share
d79cfwq
d79cfwq