Trwa ładowanie...
d3h0j1j

Sygnity ma umowę na dostawę oprogramowania Syriusz o wartości 36 mln zł

26.1.Warszawa (PAP) - Sygnity podpisało z Centrum Rozwoju Zasobów
Ludzkich (jednostka powołana przez Ministra Pracy i Polityki
Społecznej) umowę na dostawę i wdrożenie...

d3h0j1j
d3h0j1j

26.1.Warszawa (PAP) - Sygnity podpisało z Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich (jednostka powołana przez Ministra Pracy i Polityki Społecznej) umowę na dostawę i wdrożenie oprogramowania Syriusz dla Publicznych Służb Zatrudnienia. Wartość umowy to ponad 36 mln zł netto, a zakończenie wdrożenia planowane jest na czerwiec 2011 r. - poinformowało Sygnity w komunikacie prasowym.

System ma zostać wdrożony w 340 Powiatowych Urzędach Pracy w całym kraju. Docelowo z nowego oprogramowania będzie korzystać około 20 tys. użytkowników końcowych.

Aplikacja Syriusz to system dedykowany Publicznym Służbom Zatrudnienia. Rozwiązanie to jest następcą systemu SI PULS, stworzonego i wdrożonego w ramach projektu ALSO (finansowanego przez Bank Światowy) przez Sygnity, działającego od 1999 r. w Powiatowych Urzędach Pracy, Wojewódzkich Urzędach Pracy oraz Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej.

W ramach umowy ma zostać także przeprowadzony pilotaż usługi SaaS (Software as a Service), polegającej na dostarczeniu systemu poprzez internet z kompletną usługą utrzymaniową, gdzie za prawidłową pracę systemu i infrastruktury sprzętowo-systemowej odpowiada Sygnity, a użytkownik będzie potrzebował jedynie dostępu do internetu.(PAP)

gsu/ gor/

d3h0j1j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3h0j1j