Trwa ładowanie...
d5xy3a2

Sygnity pozyskało zlecenia w ZUS i TVP, łącznie za ponad 11,5 mln zł

04.10. Warszawa (PAP) - Sygnity zdobyło kontrakt w ZUS na dostawę i instalację środowiska produkcyjnego oraz testowego dla oprogramowania stanowiącego replikę KSI ZUS. Spółka...

d5xy3a2
d5xy3a2

04.10. Warszawa (PAP) - Sygnity zdobyło kontrakt w ZUS na dostawę i instalację środowiska produkcyjnego oraz testowego dla oprogramowania stanowiącego replikę KSI ZUS. Spółka zaoferowała wykonanie przedmiotu zamówienia za 8,5 mln zł brutto. Oferta Sygnity za ponad 3 mln zł została też wybrana jako najkorzystniejsza w przetargu organizowanym przez TVP - poinformowali zamawiający na stronach internetowych.

Zamówienie TVP obejmuje modernizację platformy sprzętowej obsługującej rdzeń sieci szkieletowej oraz sieć bloku farmy serwerów na terenie zakładu głównego TVP oraz dostawę urządzeń i oprogramowania w celu zwiększenia funkcjonalności infrastruktury sieciowej.

Dostawa i instalacja środowiska produkcyjnego dla oprogramowania stanowiącego replikę KSI nie jest pierwszym kontraktem Sygnity w ZUS. Na początku 2011 r. spółka podpisała z zakładem umowę na realizację projektu związanego z budową i wdrożeniem nowego portalu informacyjnego. Wartość kontraktu wyniosła 18,1 mln zł brutto.(PAP)

gsu/ jtt/

d5xy3a2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d5xy3a2