Trwa ładowanie...
d15b7yx

Syndyk Internet Group popiera wniosek o zmianę postępowania upadłościowego

31.05. Warszawa (PAP) - Syndyk Internet Group popiera wniosek spółki o zmianę sposobu prowadzenia postępowania upadłościowego z postępowania obejmującego likwidację majątku spółki...

d15b7yx
d15b7yx

31.05. Warszawa (PAP) - Syndyk Internet Group popiera wniosek spółki o zmianę sposobu prowadzenia postępowania upadłościowego z postępowania obejmującego likwidację majątku spółki na postępowanie z możliwością zawarcia układu - podała spółka w komunikacie.

"Syndyk masy upadłości spółki uważa, iż spółka we wniosku w sposób nie budzący wątpliwości wykazała, iż jej wierzyciele zostaną, w razie zmiany sposobu prowadzenia postępowania upadłościowego, zaspokojeni w stopniu wyższym, niż w przypadku dalszego prowadzenia postępowania upadłościowego obejmującego likwidację majątku" - napisano w komunikacie.

"Syndyk masy upadłości spółki uważa ponadto, iż realizacja układu, na zaproponowanych przez spółkę warunkach, jest możliwa. Syndyk masy upadłości spółki oświadcza również, iż popiera wniosek, a także potwierdza zasadność pozostawienia zarządu majątkiem spółki w jej rękach" - dodano.

W październiku 2010 r. Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy ds. Upadłościowych i Naprawczych wydał postanowienie o otwarciu postępowania upadłościowego obejmującego likwidację majątku Internet Group.

d15b7yx

Zarząd spółki zapowiadał, że zamierza odwołać się od decyzji sądu wskazując na prowadzone rozmowy z inwestorami zainteresowanymi zaangażowaniem kapitałowym w poszczególne spółki grupy.

Spółka w maju złożyła w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy wniosek o zmianę sposobu prowadzenia postępowania upadłościowego z postępowania obejmującego likwidację majątku spółki na postępowanie z możliwością zawarcia układu.(PAP)

gsu/ jtt/

d15b7yx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d15b7yx