Trwa ładowanie...
d15vn1z
d15vn1z

Szkolenie na superkierownika – „Umiejętności kierownicze”

Kierownik to nie tylko tytuł na wizytówce czy w stopce maila. Co musi umieć przełożony? Czy wystarczy być osobą energiczną i opanowaną, aby gasić „pożary” w firmie? Jak im zapobiegać? Jak budować swój autorytet w zespole? Jakie są sposoby kierowania zespołem?
Share
d15vn1z

Na te i inne pytania odpowiedzi znajdują się w nowym szkoleniu e-learning na portalu Akademii PARP „Umiejętności kierownicze”. Jak zwykle przystępnie, praktycznie i na życiowych przykładach pokazano, co powinien umieć superkierownik w małej i średniej firmie.

Szkolenie „Umiejętności kierownicze" składa się z sześć modułów:

Moduł 1. Co to znaczy: być menedżerem?
Moduł 2. Planowanie i organizacja
Moduł 3. Motywacja
Moduł 4. Delegowanie
Moduł 5. Budowanie zespołu
Moduł 6. Kierownik jako lider

d15vn1z

Pierwsze trzy moduły, uruchomione pod koniec czerwca, poświęcono roli kierownika i stylom kierowniczym, umiejętnościom twardym, wynikającym z funkcji kierowniczych (planowanie, podejmowanie decyzji, organizowanie, kontrola i dyscyplinowanie) oraz umiejętnościom przywódczym.

Teraz uczestnicy mogą korzystać z całego szkolenia „Umiejętności kierownicze”. Z nowych, właśnie udostępnionych, modułów będzie można zdobyć nowe wiadomości z umiejętności takich, jak z sukcesem motywować pracowników, delegować zadania oraz budować skuteczny i zgrany zespół.

Portal szkoleniowy Akademii PARP oferuje dostęp do praktycznych szkoleń biznesowych, przygotowanych z myślą o polskich małych i średnich firmach. Teoria poparta jest ciekawymi przykładami z życia, a wiedza utrwalana za pomocą interaktywnych ćwiczeń. Pod adresem www.akademiaparp.gov.pl znajdują się 34 szkolenia e-learning. Zdobyta wiedza potwierdzana jest certyfikatem.

Więcej informacji:
msp@akademiaparp.gov.pl
Infolinia 801 444 MSP (czyli 801 444 677)

d15vn1z

Podziel się opinią

Share
d15vn1z
d15vn1z