Mecz za 5 minut, a pizza od godziny "w drodze". Nie chcesz dłużej czekać, możesz składać reklamację
"Jedzenie dojechało zimne, nie polecam" albo "Zamówiłem 3 hamburgery, a dostawca przywiózł dwa. Złodzieje, już więcej nic u was nie zamówię" – z takimi komentarzami dość często stykają się firmy dowożące jedzenie z restauracji.
Martyna Kośka