Wydobycie węgla w Bogdance w III kw. wyniosło 2,16 mln ton, wzrost o 13,9 proc. rdr
03.10. Warszawa (PAP) - Bogdanka zanotowała w trzecim kwartale 2013 roku wydobycie w wysokości 2,16 mln ton, co oznacza wzrost o 13,9 proc. rdr - podała Bogdanka w...