Prezydent podpisał nowelę ustawy dotyczącą interoperacyjności kolei
Prezydent Bronisław Komorowski podpisał nowelizację ustawy o transporcie kolejowym, dotyczącą tzw. interoperacyjności kolei, czyli zdolności do bezpiecznego i niezakłóconego ruchu pociągów - poinformowała we wtorek prezydencka kancelaria.