Prezydent podpisał nowelizację ustawy o zapasach ropy i gazu
Prezydent Bronisław Komorowski podpisał nowelę ustawy o zapasach ropy i gazu - podała we wtorek kancelaria prezydenta. Obowiązek utrzymywania zapasów gazu ma dotyczyć tylko tych firm, które zajmują się przywozem tego surowca w celu jego odsprzedaży odbiorcom w Polsce.