14 ofiar bakterii EHEC; mniej nowych infekcji w Hamburgu
Do 14 wzrosła w poniedziałek liczba osób, które zmarły w Niemczech w związku z zakażeniem groźnym szczepem pałeczki okrężnicy. Władze Hamburga poinformowały, że w czasie weekendu zgłoszono mniej nowych przypadków choroby, niż w poprzednich dniach.