Na Podkarpaciu młodzi rwą się do wojska
Około setki młodych ludzi z Podkarpacia - zainteresowanych pracą w wojsku - zgłasza się co miesiąc do Wojskowej Komendy Uzupełnień lub Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego. Najczęściej starają się o zatrudnienie w jednostkach na Podkarpaciu. Są też oferty dla zawodowych szeregowych w innych województwach.