Trwa ładowanie...

Tak "zestarzał się" hamburger z McDonald's przez 10 lat

W 2009 roku sieć McDonald's postanowiła opuścić Islandię. Wtedy niejaki Hjörtur Smárason zakupił jeden z ostatnich zestawów firmy w tym kraju. Zamiast przekąskę jednak zjeść, schował ją do plastikowej torby. Jak wygląda burger po 10 latach? Okazuje się, że "starzeje się" zaskakująco wolno.

Share
Tak "zestarzał się" hamburger z McDonald's przez 10 lat
Źródło: snotrahouse.com
d466av0

"Słyszałem, że hamburgery z McDonad'sa się nigdy nie psują. No to postanowiłem to sprawdzić" - opowiada mieszkaniec Islandii Hjörtur Smárason.

Kupił on jeden z ostatnich zestawów, które zostały sprzedane w tym kraju, bo w 2009 sieć wycofała się z wyspy. Kanapka, razem z frytkami, trafiła do plastikowego worka.

Hamburger trafił po kilku latach nawet do Islandzkiego Muzeum Narodowego, ale placówka w pewnym momencie poinformowała właściciela, zamierza go wyrzucić do kosza. Podobno również dlatego, że goście muzeum czasem... próbowali podjadać frytki.

d466av0

Te pierogi są zielone. Sprawdziliśmy co się w nich kryje. Obejrzyj wideo:

Smárason zamiast jednak wyrzucić burgera, postanowił pokazać go światu. Przekazał go zaprzyjaźnionemu motelowi Snotra House, który zlokalizowany jest na południu kraju.

Snotra hostel
Źródło: Snotra hostel, fot: Snotra hostel

W tym motelu "wystawiono" hamburgera

d466av0

Władze motelu wystawiły burgera tuż obok recepcji, a także upubliczniły jego zdjęcia w sieci.

Materiał szybko stał się hitem internetu. - Nie widać żadnej pleśni, nic. Tylko opakowanie wygląda na stare - komentowali użytkownicy mediów społecznościowych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d466av0

Podziel się opinią

Share
d466av0
d466av0