Trwa ładowanie...
handel
01-07-2014 12:57

Tanioch - tajemniczy sklep sieci Społem

Kilka dni temu media obiegła informacja o otwarciu przez Społem pierwszego sklepu dyskontowego marki Tanioch. Jednak, jak ustaliła Wirtualna Polska, na samej warszawskiej Woli działają już trzy tego typu sklepy, a projekt jest rozwijany od kwietnia.

Share
Tanioch - tajemniczy sklep sieci SpołemŹródło: Jan Bolanowski / WP.PL
d2qu6m3

Jak ustaliła WP.PL Tanioch to autorski projekt jednego z dostawców sieci i Społem Wola, a obecnie jest wdrażany także w innych spółdzielniach. Czas pokaże, czy format się sprawdzi. Do tego czasu spółdzielcy odmawiają mediom komentarza.

Nie do końca dyskont, raczej outlet

Z nieoficjalnych informacji WP.PL wynika, że w ofercie Taniocha znajdą się końcówki serii towarów w bardzo atrakcyjnych cenach. Rotacja towaru będzie jednak duża, a ceny zmienne. Zamiast spożywczego dyskontu możemy więc mówić raczej a outlecie. I to niezbyt dużym, podobno na stanie sklepu ma się znajdować maksymalnie 300 rodzajów produktów.

Informacji tych nie udało się jednak potwierdzić u źródła. W Społem Wola usłyszeliśmy, że wszelkie informacje dotyczące towarowania i formy działania sklepu są na razie objęte tajemnicą.

Pod szyldem Społem działa w Polsce ok. 5 tys. sklepów zrzeszonych w ramach ponad 300 spółdzielni. Każda spółdzielnia to odrębny podmiot gospodarczy, dlatego uzgadnianie wspólnych standardów musi potrwać.

d2qu6m3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qu6m3
d2qu6m3