Trwa ładowanie...
dowqqgv
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Tauron organizuje loterię dla klientów. Samochód hybrydowy do wygrania

Główną wygraną jest samochodu marki Toyota Auris Hybrid. Do rozlosowania są również: trzy skutery elektryczne Zipp Volteno, pięć rowerów elektrycznych Ecobike Holland 7s oraz pięćdziesiąt iPadów Mini 3.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tauron organizuje loterię dla klientów. Samochód hybrydowy do wygrania
(Eastnews, Fot: Piotr Zajac/REPORTER)
dowqqgv

Dostawca energii elektrycznej - spółka Tauron pozazdrościła chyba zainteresowania loterią paragonową, bo postanowiła zachęcić klientów do kupowania u niej prądu, organizując własną loterię. Do wygrania jest między innymi samochód hybrydowy oraz elektryczne skutery i rowery - informuje Tauron.

Szansę na wygraną mają wszyscy klienci indywidualni, zarówno obecni, jak i ci, którzy do końca grudnia tego roku podpiszą umowę sprzedaży energii. Udział w loterii jest bezpłatny. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej firmy lub w każdym punkcie obsługi.

Zgłoszenia powinna dokonać osoba, która jest stroną umowy. Każdy z uczestników loterii może zarejestrować tylko jedno zgłoszenie.

Główną wygraną jest samochodu marki Toyota Auris Hybrid. Do rozlosowania są również: trzy skutery elektryczne Zipp Volteno, pięć rowerów elektrycznych Ecobike Holland 7s oraz pięćdziesiąt iPadów Mini 3. Losowanie nagród odbędzie się 9 lutego 2016 r.
Zgłoszenia do udziału loterii przyjmowane są od 2 listopada do 31 grudnia tego roku.

dowqqgv

Podziel się opinią

Share

dowqqgv

dowqqgv