Trwa ładowanie...

Tego w McDonald's jeszcze nie było. Już nie tylko burgery i frytki

Póki co, jak donosi CNN, nowość dostępna jest tylko w 18 amerykańskich restauracjach, głównie w okolicach Cleveland w stanie Ohio.
Share
Tego w McDonald's jeszcze nie było. Już nie tylko burgery i frytki
Źródło: WP.PL, Fot: Marcin Rutkiewicz/REPORTER
d3za16u

Każdy klient do tej pory kojarzył amerykańską restaurację z kanapkami i frytkami, ale McDonald's do oferty wprowadził również danie, które w USA jest hitem, ale trudno było je uświadczyć w fast-foodowych restauracjach. To ma się jednak zmienić. Najpopularniejsza z sieci testuje właśnie, jak się sprzeda makaron z serem.

CNN donosi, że nowość dostępna jest tylko w 18 amerykańskich restauracjach, głównie w okolicach Cleveland w stanie Ohio. Przedstawiciele fast-foodu nie nagłaśniali akcji, by wyniki testów były bardziej miarodajne. Gdzieniegdzie makaron z serem można było dostać już późnym latem.

- Zawsze szukamy możliwości, by oferować naszym klientom różnorodne smaki - powiedziała CNN rzeczniczka McDonald's Lisa McComb. - Makaron z serem w ofercie jest tego wyrazem i czekamy na reakcję naszych klientów.

d3za16u

W zestawach Happy Meal nowe danie kosztuje 3 dolary (oprócz niego znajdują się tam frytki, owoc oraz mleko) i dostarcza niespełna 200 kalorii. Od listopada można również kupić makaron z serem bez zestawu, a za 100-gramową porcję trzeba zapłacić 1,75 dolara.

Przedstawicielka amerykańskiego giganta nie chce zdradzić, czy makaron z serem wejdzie do oferty fast-foodu na stałe. - Jest zbyt wcześnie, by mówić o tym, czy oraz gdzie będzie dostępne nowe danie w przyszłości - zastrzega i informuje, że testy mają potrwać do końca lutego 2016 roku.

McDonald's w ostatnim czasie potrafi zaskakiwać swoich klientów, jeśli chodzi o ofertę. Od października restauracje wprowadziły całodzienne śniadania, co natychmiast pozytywnie odbiło się na cenie akcji amerykańskiego giganta.

d3za16u

Podziel się opinią

Share
d3za16u
d3za16u