Trwa ładowanie...
d2arobc

Tele-Polska Holding planuje w 09 wzrost przychodów do ponad 100 mln zł

02.12. Warszawa (PAP) - Tele-Polska Holding, którego przychody po trzech kwartałach 2009 roku wyniosły 75 mln zł, przewiduje że w całym roku przekroczą 100 mln zł - powiedział...

d2arobc
d2arobc

02.12. Warszawa (PAP) - Tele-Polska Holding, którego przychody po trzech kwartałach 2009 roku wyniosły 75 mln zł, przewiduje że w całym roku przekroczą 100 mln zł - powiedział podczas debiutu spółki na NewConnect prezes Bernhard Friedl.

"Zakładamy wzrost naszych przychodów. W tym roku szacujemy, że przekroczą 100 mln zł" - powiedział Friedl.

W całym 2008 roku sprzedaż Tele-Polska Holding wyniosła blisko 80 mln zł.

Prawa do akcji spółki Tele-Polska Holding, która niedawno pozyskała z oferty prywatnej 0,72 mln zł, wzrosły na otwarciu w pierwszym dniu notowań na rynku NewConnect o 136 proc. do 4,25 zł.

d2arobc

"W perspektywie 12-18 miesięcy chcemy przenieść się na główny rynek GPW. Towarzyszyć temu będzie nowa emisja akcji" - powiedział prezes.

Tele-Polska Holding jest grupą kapitałową, oferującą usługi telekomunikacyjne (głos i transmisja danych) realizowane w technologii TDM oraz VoIP oraz usługi dostępu do internetu. Oferta spółki skierowana jest do klienta biznesowego, indywidualnego oraz innych operatorów telekomunikacyjnych.

Grupa ma strukturę holdingową. Podmiotem dominującym jest Tele-Polska Holding, a działalność operacyjna prowadzona jest przez podmioty zależne: Etelko, Telepolska, Teltraffic oraz DID.

Pozyskane z rynku 0,72 mln zł spółka zamierza przeznaczyć na inwestycje w rozwiązania wspierające zarządzanie grupą oraz udoskonalenie jakości świadczonych usług i obsługi klienta.(PAP)

epo/ ana/

d2arobc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2arobc