Trwa ładowanie...

Ten prezent podzielił internautów. Dorota Zawadzka włożyła kij w mrowisko

"Kocham Cię, jesteś najlepszą babcią. A to dwadzieścia zł na twoje przyjemności" - napisało na kartce dziecko. Wzruszające czy oburzające? - zapytała Zawadzka na swoim facebookowym profilu.

Share
Ten prezent podzielił internautów. Dorota Zawadzka włożyła kij w mrowisko
Źródło: Eastnews, Fot: East News
dymh955

Dorota Zawadzka, polska psycholożka rozwojowa, znana z programu "Superniania", podzieliła się z fanami na swoim profilu na Facebooku nietypowym zdjęciem kartki, do której dołączone było 20 zł. O co chodzi?

"Kocham Cię, jesteś najlepszą babcią. A to dwadzieścia zł na twoje przyjemności" - napisało na kartce dziecko. Wzruszające czy oburzające? - zapytała Zawadzka na swoim profilu facebookowym. Dodała, że list z pewnością napisał maluch - pismo jest koślawe, pełne błędów ortograficznych.

dymh955

Zdania internautów są podzielone. Niektórzy wyrażali zachwyt nad zachowaniem wnuka: "Co tu komentować. Piękny gest ze strony dziecka", "Nieważne, czy to 20 zł, czy 5 zł. Dla dziecka jest to rezygnacja ze swoich przyjemności".

Inni są zdziwieni poruszeniem i pozytywnymi komentarzami: "To nie jest przesłodkie i urocze. Najwyraźniej autor tych życzeń sam otrzymuje gotówkę w prezencie - a temu jestem przeciw".

Jaki przekaz niesie ze sobą dawanie pieniędzy najbliższym? Wielu uważa, że niespodzianka w formie banknotu może kojarzyć się z brakiem zainteresowania i chęci, by poświęcić komuś więcej uwagi. Z drugiej jednak strony pieniądze są świetnym pomysłem dla osób, które od długiego czasu składają na wymarzoną rzecz. A gdyby odwrócić sytuację i zastanowić się nad tym, czy to dzieciom powinno się dawać pieniądze na prezent? Czekamy na wasze komentarze!

dymh955

Podziel się opinią

Share
dymh955
dymh955