Trwa ładowanie...
d14vz2w
27-10-2016 13:48

TenderHut otwiera odział w Szwecji, chce rozszerzyć zasięg na całą Skandynawię

Warszawa, 27.10.2016 (ISBnews) - Grupa kapitałowa TenderHut z Białegostoku uruchamia nowy oddział w Szwecji, który będzie wspierał sprzedaż usług wszystkich spółek z grupy oraz lokalną obsługę klienta na rynku skandynawskim, poinformowała firma.

d14vz2w
d14vz2w

"Otwarcie oddziału TenderHut w Szwecji świadczy o dużym potencjale polskiej spółki i możliwościach konkurowania na wymagającym szwedzkim rynku" - powiedziała prezes Polsko-Szwedzkiej Izby Gospodarczej Magdalena Pramfelt, cytowana w komunikacie.

Za prowadzenie sztokholmskiego biura będzie odpowiedzialny Andrzej Senator, posiadający ponad 30 lat doświadczenia w zarządzaniu strategicznym i operacyjnym, jak również sprzedażowym w czołowych przedsiębiorstwach prowadzących działalność w Szwecji i Polsce, podano również.

"Nasz wybór padł na stolicę Szwecji, ponieważ mamy tam już pierwszych klientów. Poza tym to dobra lokalizacja na rozszerzenie zasięgu całej grupy TenderHut na pozostałe kraje skandynawskie - Norwegię i Danię - oraz na Finlandię. Dodatkowo posiadamy sprawdzonego partnera, który jest odpowiedzialny za rozwój rynku skandynawskiego. Głęboko wierzę w sukces nowego oddziału. Otworzenie lokalnego biura nada tej współpracy dynamiki i uwiarygodni naszą firmę w oczach nowych klientów. Szwecja to dopiero początek naszej ekspansji. W niedługim czasie planujemy otworzenie kolejnych biur i rozwijanie wpływów grupy kapitałowej TenderHut w Europie" - powiedział wiceprezes Robert Strzelecki, również cytowany w komunikacie.

W skład grupy kapitałowej TenderHut wchodzą 3 kooperujące ze sobą spółki zależne z branży IT. SoftwareHut specjalizuje się w projektowaniu, dostosowywaniu i rozwijaniu systemów informatycznych. Solution4Labs świadczy usługi implementacji oraz dostosowywania systemów klasy LIMS do indywidualnych potrzeb laboratoriów. LegalHut świadczy usługi doradztwa prawnego i merytorycznego w zakresie zamówień publicznych oraz postępowań przetargowych w obszarze usług i produktów IT.

(ISBnews)

d14vz2w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14vz2w