Trwa ładowanie...
d47017h
12-05-2016 09:24

Toya prowadzi rozmowy o objęciu nowej emisji akcji MaxCom

Warszawa, 12.05.2016 (ISBnews) - Toya przystąpiła do negocjacji, aby określić warunki brzegowe transakcji objęcia nowej emisji akcji producenta urządzeń telekomunikacyjnych MaxCom, podała spółka.

d47017h

"Zarząd Toya podjął decyzję o, przystąpieniu do negocjacji mających na celu przygotowanie, sporządzenie i podpisanie listu intencyjnego, termsheet, lub innego dokumentu o podobnym charakterze zmierzającego do sformalizowania niewiążących uzgodnień z MaxCom zawierających co najmniej warunki brzegowe przyszłej transakcji objęcia przez Toya nowej emisji akcji MaxCom, w tym jej wartość oraz ilość nabywanych akcji nowej emisji" - czytamy w komunikacie.

Ostateczny kształt tego dokumentu wraz z podpisami osób upoważnionych do reprezentacji spółek, zostanie wypracowany nie później niż do 20 maja br., podano również.

MaxCom jest przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją oraz sprzedażą urządzeń telekomunikacyjnych, głównie telefonów komórkowych GSM, aparatów telefonicznych przewodowych i bezprzewodowych, radiotelefonów PMR typu walkie-talkie, oraz nawigacji satelitarnych GPS.

Toya S.A. jest jednym z czołowych producentów i dystrybutorów elektronarzędzi i narzędzi ręcznych. Zadebiutowała na GPW w 2011 roku.

(ISBnews)

d47017h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d47017h