Trwa ładowanie...
d4qxivs

Trzy osoby z zarządu PKP Cargo złożyło rezygnację

Warszawa, 24.02.2016 (ISBnews) - Trzech członków zarządu PKP Cargo złożyło rezygnację z pełnienia funkcji, podała spółka. 

Share
d4qxivs

"Zarząd PKP Cargo informuje, iż w dniu 24 lutego 2016 r. Spółka powzięła informację o złożeniu rezygnacji z członkostwa w zarządzie spółki przez:
- Pana Łukasza Hadysia - członka zarządu ds. finansowych,
- Pana Jacka Neskę - członka zarządu ds. handlowych,
- Pana Wojciecha Derdę - członka zarządu ds. operacyjnych" - czytamy w komunikacie.

Złożone rezygnacje wywołują skutek natychmiastowy. Jako przyczynę złożenia rezygnacji wskazano "ważne powody, w szczególności osobiste", podano także.

Wcześniej 11 lutego br. spółka podała, że rada nadzorcza PKP Cargo wszczęła postępowanie kwalifikacyjne na członka zarządu ds. finansowych, członka zarządu ds. handlowych i członka zarządu ds. operacyjnych. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 14 marca br.

PKP Cargo jest największym towarowym przewoźnikiem kolejowym w Polsce, z 56% udziałem w rynku w ujęciu pracy przewozowej, i jednocześnie drugim w Unii Europejskiej. Oprócz przewozów towarów koleją, Grupa PKP Cargo jest również spedytorem oraz operatorem terminali i bocznic. Zajmuje się też naprawą i utrzymaniem taboru kolejowego.

(ISBnews)

d4qxivs

Podziel się opinią

Share
d4qxivs
d4qxivs