Trwa ładowanie...
rtv
24-01-2011 14:22

Tylko do jutra zaoszczędzimy na abonamencie

Jeżeli do jutra zdecydujemy się zapłacić za abonament z góry za cały rok, to zaoszczędzimy 17,5 złotego. To więcej niż równowartość miesięcznej opłaty abonamentowej. A ta, od stycznia tego roku wynosi 17,15 zł dla posiadaczy radia i telewizji. Ci, którzy mają tylko odbiornik radiowy, zapłacą miesięcznie 5,35 zł.

Share
Tylko do jutra zaoszczędzimy na abonamencieŹródło: Jupiterimages
d11cjdg

Mniejsza opłata to, jak wyjaśnia rzecznik Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Katarzyna Twardowska, swego rodzaju zachęta. Jak dodaje, spóźnialscy mogą liczyć jednak na pewne ulgi i upusty. Dokładniej o opłatach abonamentowych i ulgach możemy przeczytać na stronach internetowych poczty polskiej i krajowej rady.

A płacić abonament warto, bo jak dodaje Katarzyna Twardowska, od tego, czy płacimy abonament zależy funkcjonowanie i jakość mediów publicznych. Abonament muszą płacić nie tylko osoby fizyczne, lecz również przedsiębiorcy, publiczne zakłady opieki zdrowotnej, sanatoria oraz prywatne i publiczne szkoły. Nie trzeba opłacać każdego odbiornika z osobna. Stawki abonamentu są niezależne od liczby używanych odbiorników w domu lub w samochodzie.

d11cjdg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11cjdg
d11cjdg