Trwa ładowanie...

Ubezpieczenie najszybciej kupisz przez smartfon. W 20 sekund

Zakup ubezpieczenia przez internet? Długa lista pytań i formularz, który pozwoli ubezpieczycielowi wyliczyć ostateczny koszt polisy. W Link4 obiecują, że zajmie to tylko kilkadziesiąt sekund – o ile użyjemy telefonu.

Ubezpieczenie najszybciej kupisz przez smartfon. W 20 sekundŹródło: WP.PL
d1q9oqa
d1q9oqa

Wystarczy użyć telefonu lub innego urządzenia mobilnego, wejść na stronę internetową www.link4.pl, rozpocząć obliczanie składki i wtedy, automatycznie, zostanie wywołana możliwość zeskanowania kodu. Wówczas uruchomi się kamerka będąca jednocześnie czytnikiem kodów AZTEC.

Zeskanuj kod

Następnie - z dowodu rejestracyjnego – trzeba zeskanować swój unikalny kod. W tym momencie w formularzu pojawiają się odpowiedzi na pytania, na które należy udzielić odpowiedzi przy kupowaniu polisy. Są to dane tj. imię, nazwisko, PESEL, marka auta, rok produkcji, a nawet informacje o szkodach. Później kierowca musi odpowiedzieć jeszcze na kilka pytań.

Żadnego wpisywania danych

– Ale i ten etap ograniczyliśmy do niezbędnego minimum. Zamiast wpisywać ręcznie odpowiedzi, klient dostaje listę z opcjami do wyboru, spośród których wybiera tę, która go dotyczy. Cały proces zajmuje dosłownie kilkadziesiąt sekund i pozwala szybko poznać finalny koszt polisy – zapewnia Katarzyna Wojdyła z zarządu LINK4.

Ubezpieczenia komunikacyjne LINK4, ale także polisy mieszkaniowe, turystyczne, a także LINK4 Mama można kupić zarówno przez intertnet, ale też pod numerem telefonu 22 444 44 44 oraz u agentów.

d1q9oqa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d1q9oqa