Trwa ładowanie...
d3d09bu
08-03-2017 09:08

Unibep ma umowę na budowę inwestycji Polnordu w Warszawie za 22,3 mln zł netto

Warszawa, 08.03.2017 (ISBnews) - Unibep został generalnym wykonawcą Rezydencji Brzozowy Zakątek, która powstanie w warszawskim Wilanowie, podał Polnord, który jest zamawiającym projektu. Unibep został wybrany w wyniku rozstrzygnięcia ogłoszonego przez Polnord przetargu, w którym złożył ofertę o wartości 22,3 mln zł netto.

d3d09bu
d3d09bu

Budowa ma rozpocząć się 28 lutego 2017 r. i potrwać do lipca 2018 r. Inwestorem będzie spółka zależna Polnordu - Śródmieście Wilanów, czytamy w komunikacie.

"Cieszymy się, że w realizacji naszej najnowszej inwestycji premium wesprze Polnord uznany i doświadczony partner. W ramach podpisanej umowy Unibep, jako generalny wykonawca, zrealizuje dwa budynki mieszkalne na 107 mieszkań wraz z garażami podziemnymi, infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu" - poinformował prezes Polnordu Dariusz Krawczyk, cytowany w materiale.

Rezydencja Brzozowy Zakątek to najnowszy projekt premium Polnordu w warszawskim Wilanowie. Metraże mieszkań sięgać będą od 29 m2 do 92,47 m2 w układach od jedno- po czteropokojowe. Inwestycja obejmie dwa trzypiętrowe budynki. Rezydencja Brzozowy Zakątek powstanie przy ul. Adama Branickiego, w zachodniej części Miasteczka Wilanów.

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. Skonsolidowane przychody Unibepu sięgnęły 1,25 mld zł (wg wstępnych danych) w 2016 r.

Polnord S.A. to firma typu holdingowego. Prace operacyjne wykonywane są w spółkach celowych, powoływanych do realizacji poszczególnych inwestycji. Spółka jest notowana na GPW od 1999 r.

(ISBnews)

d3d09bu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3d09bu