Trwa ładowanie...
d7hl1vp
uokik
16-11-2010 15:29

UOKiK uhonorowany nagrodą Rzecznika Ubezpieczonych (komunikat)

...

d7hl1vp
d7hl1vp

16.11. Warszawa - UOKiK informuje:

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów został uhonorowany nagrodą Rzecznika Ubezpieczonych za ochronę najsłabszych uczestników rynku.

Rzecznik Ubezpieczonych działa już od 15 lat dbając o prawa oraz reprezentując interesy uczestników rynku ubezpieczeniowego. Z okazji jubileuszu instytucjom zaangażowanym w rozpowszechnianie wiedzy o ubezpieczeniach oraz chroniącym konsumentów zostały przyznane specjalne nagrody.

Rynek usług ubezpieczeniowych jest systematycznie analizowany przez UOKiK. Obok prowadzonych postępowań dotyczących naruszenia zbiorowych interesów konsumentów również edukujemy uczestników rynku informując o przysługujących im prawach.

d7hl1vp

Wielokrotnie współpracujemy z Rzecznikiem Ubezpieczonych wymieniając doświadczenia oraz informacje dotyczące badanych problemów. Bardzo pozytywnie oceniamy wspólną inicjatywę poświęconą prawom konsumentów przed wakacjami, zorganizowaną przez Urząd z 18 innymi instytucjami, w tym również z Rzecznikiem Ubezpieczonych, a także prowadzenie wspólnych działań edukacyjnych np. podczas Światowego Dnia Konsumenta.

W związku z obchodami piętnastolecia Rzecznika Ubezpieczonych - Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów został uhonorowany nagrodą Rzecznika Ubezpieczonych za zasługi dla konsumentów usług ubezpieczeniowych. Nagrody jubileuszowe otrzymały także inne instytucje zaprzyjaźnione z Urzędem w tym Ministerstwo Finansów oraz partnerzy medialni.

To nie jedyna nagroda, którą UOKiK otrzymał za podejmowane działania, m.in. w 2009 roku Urząd otrzymał nagrodę środowiska studenckiego PROStudent w kategorii PROdukt roku, a także w 2007 oraz 2008 roku został nagrodzony w konkursie branży public relations PRotony.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ aja/

d7hl1vp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7hl1vp