Trwa ładowanie...
d3zkmxp
05-02-2016 14:39

Ursus otrzymał 25,5 mln zł za 1. partię dostaw do Etiopii

Warszawa, 05.02.2016 (ISBnews) - Ursus otrzymał płatność za dostawę pierwszej partii ciągników, przyczep i części zamiennych do transportu trzciny cukrowej dla Ethiopian Sugar Corporation, wynoszącą 25,54 mln zł (6,55 mln USD), podała spółka.

d3zkmxp
d3zkmxp

"Ursus S.A. realizuje umowę handlową z Ethiopian Sugar Corporation zgodnie z zawartym w niej harmonogramem" - napisano też w komunikacie.

Wszystkie płatności w ramach kontraktu z Ethiopian Sugar Corporation są dokonywane przez Bank Gospodarstwa Krajowego, na podstawie umowy pomiędzy Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Rządem Federalnej Demokratycznej Republiki Etiopii o udzieleniu kredytu w ramach pomocy wiązanej, przypomniano.

W listopadzie ub.r. Ursus informował, że zakończył wysyłkę 30 ciągników i 130 przyczep wchodzących w skład pierwszej partii przedmiotu umowy z Ethiopian Sugar Corporation.

Pod koniec sierpnia ub.r. Ursus podpisał z The Federal Democratic Republic of Ethiopia Sugar Corporation (Ethiopian Sugar Corporation) umowę na sprzedaż ciągników, przyczep i części zamiennych do transportu trzciny cukrowej o wartości 30,67 mln USD. Na jej podstawie ma dostarczyć odbiorcy 174 ciągniki oraz 390 przyczep.

Ursus specjalizuje się w produkcji i sprzedaży maszyn i urządzeń przeznaczonych dla rolnictwa.

(ISBnews)

d3zkmxp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zkmxp