Trwa ładowanie...

Uwaga, przerwy techniczne w bankach. Nie będzie można płacić kartami czy korzystać z bankomatów

Brak dostępu do serwisów transakcyjnych, brak możliwości wypłaty gotówki czy zapłacenia kartą. Sprawdź, czy przerwę w najbliższy weekend zaplanował również twój bank.

Uwaga, przerwy techniczne w bankach. Nie będzie można płacić kartami czy korzystać z bankomatówŹródło: Fotolia, fot: ratmaner
d541xsi

W najbliższy weekend przerwy techniczne zaplanowało 8 dużych banków.

mBank

W nocy z soboty na niedzielę, w godzinach 2.00-7.00 nie będzie można korzystać z serwisu transakcyjnego, ani z aplikacji mobilnej.

Pomiędzy godz. 1.30 a 7.30 klienci nie będą mogli złożyć żadnego wniosku.

Obejrzyj: Firmy powoli przechodzą transformację cyfrową. "30-37 proc. ma strategię"

- Podczas przerwy dodzwonisz się na mLinię. Uzyskasz informacje o naszej ofercie, jednak nie zrealizujesz żadnej operacji - czytamy w komunikacie banku.

d541xsi

W sobotę pomiędzy godz. 19.00 a 23.00 nie będzie działał mKantor.

- Prosimy, wszystkie ważne przelewy wykonaj we wcześniejszym terminie. Jeśli masz plany na weekend, najlepiej wypłać wcześniej gotówkę - pisze mBank w komunikacie.

Santander

Przerwa techniczna rozpocznie się w piątek o godz. 22.30 i potrwa do godz. 10 rano w sobotę.

W tym czasie klienci banku nie będą mogli korzystać z przelewów natychmiastowych, płacić szybkim przelewem z konta (Przelew24) oraz korzystać z BLIK-a.

d541xsi

Dodatkowo od północy nie będzie działał internetowy serwis transakcyjny i aplikacja mobilna.

- Podczas przerwy będą mogli Państwo płacić kartami, ale salda nie będą aktualizowane, co może uniemożliwić płatność, jeśli saldo na karcie okaże się mniejsze niż kwota transakcji. Należy wziąć to pod uwagę, planując zakupy i na wszelki wypadek zaopatrzyć się w dodatkową gotówkę - czytamy w komunikacie banku.

BNP Paribas

W piątek o godz. 23 bank wyłączy swój serwis internetowy. Przerwa potrwa godzinę.

ING Bank Śląski

Bank ING zaplanował przerwę techniczną na noc z soboty na niedzielę. Od północy do godz. 5.30 klienci mogą mieć problemy z dostępem do bankomatów, wpłatomatów, systemu bankowości internetowej, aplikacji mobilnej systemu bankowości internetowej ING Business i jego wersji mobilnej, płatności BLIK, przelewów ekspresowych oraz płatności internetowych za pomocą Płać z ING.

d541xsi

- Nie będzie również można aktywować kart i nadawać kodów PIN, zamówić karty Mastercard w telefonie, przypisać do telefonu karty Mastercard w telefonie (aktywacja płatności), dodać karty VISA zbliżeniowa do aplikacji Google Pay oraz Apple Pay i wykonać przelewu z rachunku karty kredytowej - czytamy w komunikacie banku ING.

Bank BPS

Prace serwisowe będą prowadzone w sobotę, pomiędzy godz. 8.00 a 16.00. W tym czasie klienci mogą mieć problemy z zalogowaniem się do serwisu transakcyjnego.

Bank Millenium

Przerwa techniczna rozpocznie się w sobotę o północy. Niedostępne będą Millenet, aplikacja mobilna, płatności i wypłaty kartami/BLIKIEM oraz TeleMillennium.

Jak informuje bank, o godz. 1.20 możliwość płatności kartami ma zostać przywrócona, a o godz. 5.30 zacznie działać aplikacja mobilna, Millenet, TeleMillennium oraz BLIK.

d541xsi

Bank Pocztowy

Przerwa techniczna rozpocznie się w poniedziałek o północy i potrwa zaledwie pół godziny. W tym czasie mogą wystąpić krótkotrwałe przerwy w autoryzacji kart płatniczych, w bankomatach i punktach handlowo-usługowych.

Euro Bank

Przerwę techniczną zaplanowano na noc z piątku na sobotę w godzinach 23.35-4.00. W tym czasie wyłączony będzie serwis internetowy i aplikacja mobilna.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d541xsi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d541xsi