Trwa ładowanie...
d3vxjb9

Vistula ma kolejny miesiąc na renegocjonowanie kredytu z Fortis Bankiem

29.5.Warszawa (PAP) - Vistula Group podpisała z Fortis Bankiem Polska i Fortis Bankiem aneks do porozumienia z końca marca, przedłużający o miesiąc, do 30 czerwca, zawieszenie...
Share
d3vxjb9

29.5.Warszawa (PAP) - Vistula Group podpisała z Fortis Bankiem Polska i Fortis Bankiem aneks do porozumienia z końca marca, przedłużający o miesiąc, do 30 czerwca, zawieszenie spłaty głównej kwoty kredytów - poinformowała spółka w komunikacie.

Ostatniego dnia marca Vistula Group i jej spółka zależna Galeria Centrum zawarły z Fortis Bank Polska porozumienie, na mocy którego na dwa miesiące bank zawiesił konieczność spłaty głównej kwoty zaciągniętych przez te spółki kredytów.

Fortis Bank zobowiązał się do niepodejmowania w tym okresie czynności egzekucyjnych i zabezpieczających wobec Vistuli i spółki zależnej.

Vistula ma kredyt na 250 mln zł zaciągnięty w Fortis Bank Polska na zakup akcji W.Kruka. Jego termin spłaty upłynął z końcem marca. Zarząd spółki od dłuższego czasu negocjuje z bankiem zrolowanie tego kredytu. (PAP)

morb/ ana/

d3vxjb9

Podziel się opinią

Share
d3vxjb9
d3vxjb9