Trwa ładowanie...
d1vpm7x
d1vpm7x

W inwestycji Mennica Residence blisko 70% ze 188 mieszkań znalazło nabywców

Warszawa, 03.08.2016 (ISBnews) - Niemal 70% oferty pierwszego etapu projektu Mennica Residence znalazło nabywców, poinformował inwestor Mennica Polska. Pierwszy etap inwestycji został uruchomiony w marcu br. W ofercie znalazło się 188 mieszkań. 
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1vpm7x

"Duże zainteresowanie kumuluje się obecnie wokół mieszkań rodzinnych, przede wszystkim czteropokojowych. Deweloperzy rzadko mają w ofercie tak funkcjonalnie rozplanowane duże metraże, dlatego liczymy na kontynuację dynamiki sprzedaży" - powiedział dyrektor sprzedaży Sylwester Wybranowski, cytowany w komunikacie.

Ceny mieszkań w inwestycji mieszczą się w średniej dla rynku, np. lokale dwupokojowe kosztują tu od 380 tys. zł do 500 tys. zł. Mieszkania rodzinne 4- i 5-pokojowe to wydatek od ok. 1 mln zł i więcej. W planach znajduje się drugi etap projektu Mennica Residence, który obejmie ok. 240 lokali, podano również.

Generalnym wykonawcą jest Eiffage Polska Budownictwo. Konstrukcją ścian szczelinowych dla części podziemnej inwestycji zajmowała się firma Soletanche Polska. Projekt budynku wykonała pracownia Brzozowski/Grabowiecki Architekci Sp. z o.o.

Mennica Polska jest czołowym producentem monet i numizmatów w Polsce i Europie. Realizuje również inwestycje deweloperskie w Warszawie. Akcje spółki są notowane na GPW od kwietnia 1998 r.

(ISBnews)

d1vpm7x

Podziel się opinią

Share
d1vpm7x
d1vpm7x