Trwa ładowanie...

W tym banku zarobisz najwięcej

Jeśli szukasz właśnie dobrej lokaty, to ten tekst jest właśnie dla ciebie. Przyjrzałem się obecnym ofertom banków i spośród kilkuset wybrałem tę najlepszą.

W tym banku zarobisz najwięcejŹródło: Fotolia, fot: Mark Huls
d2kddxj
d2kddxj

Jeśli szukasz dobrej lokaty, to ten tekst jest właśnie dla ciebie. Przyjrzałem się obecnym ofertom banków i spośród kilkuset wybrałem tę najlepszą.

Bez owijania w bawełnę, jeśli chciałbyś dziś założyć lokatę, która przyniesie ci największy zysk, to najlepiej udać się do Idea Banku i otworzyć u nich depozyt o nazwie "Happy" na 5 procent w skali roku. To najlepsze, co dziś można znaleźć na rynku. W dodatku z bardzo małą ilością haczyków.

Czemu lokata "Happy"?

To nie jest tekst sponsorowany, jeśli sytuacja na rynku się zmieni i znajdzie się coś lepszego - napiszę o tym. Moim celem jest aby dostarczyć wam, naszym użytkownikom, najlepszej aktualnej oferty w zakresie oszczędzania. Jeśli ktoś skorzysta z tej konkretnej propozycji możemy otrzymać prowizję banku. Dlatego usiadłem i przejrzałem dla tych z was, którzy chcą oszczędzać, a z maili wiemy, że jest ich sporo, ofertę banków i wybrałem po prostu najlepszą.

Propozycja Idea Banku jest warta uwagi przede wszystkim z powodu wysokich zysków. 5 procent w skali roku po odliczeniu podatku daje 4,05 procent. Tyle dziś nie daje żaden inny bank. Dla porównania w poniższej tabeli zestawiłem trzy obecnie najbardziej zyskowne lokaty na rynku.

(fot. WP.PL)
Źródło: (fot. WP.PL)

Zysk z lokat podano już po uwzględnieniu opodatkowania, gdyby nie ono dostalibyśmy do ręki nieco ponad 60 zł. Jakie są najważniejsze powody, dla których warto wybrać ten depozyt?

  • Oprocentowanie wynosi 5 procent w skali roku;
  • Lokatę łatwo można założyć przez internet za pomocą formularza;
  • Okres inwestycji to 3 miesiące, co jest dobrym wyborem przy obecnej sytuacji gospodarczej;
  • Na lokatę można wpłacić od 1 do 10 tys. zł, co powoduje, że jest ona dostępna dla szerszego grona;
  • Nie trzeba zakładać konta w Idea Banku by móc skorzystać z oferty;

Oczywiście nie mogło się obyć bez małej łyżki dziegciu. Lokata ta ma także swoje minusy, jak większość bankowych ofert.

  • Oferta jest skierowana tylko dla nowych klientów. Jeśli posiadasz, albo posiadałeś, u nich rachunek, kredyt albo inną lokatę, to nie możesz z niej skorzystać;
  • Każdy klient może założyć tylko jedną lokatę "Happy". Nie da się więc np. rozbić 20 tys. zł na dwa depozyty i w ten sposób zarobić więcej;
  • W przypadku zerwania lokaty przed terminem stracimy całość odsetek - to w sumie standard, jeśli chodzi o wcześniejsze wycofywanie środków, ale byłoby jednak miło gdyby Idea Bank oferując tak nieprzeciętne oprocentowanie postąpił nieco inaczej;
  • Po zakończeniu lokaty ulega ona odnowieniu, ale na gorszych, bo standardowych warunkach. Dlatego po wpłaceniu pieniędzy trzeba w systemie odhaczyć odpowiednią opcję, by pieniądze od razu wróciły na nasze konto;
d2kddxj

Moim zdaniem plusy przewyższają minusy, które w sporej części są typowymi ograniczeniami, jeśli chodzi o depozyty. Zarówno utrata odsetek przy wcześniejszym wycofaniu środków, jak i limit produktów, które możemy założyć, to nic, z czym nie spotkamy się w innych bankach. Niezwykle ważne jest to, że nie trzeba otwierać konta wybierając tę ofertę. W przeciwieństwie do pozostałych topowych ofert.

Jeśli zainteresowała cię ta oferta, to możesz założyć lokatę "Happy" klikając w poniższy link:

(fot. WP.PL)
Źródło: (fot. WP.PL)
d2kddxj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2kddxj