Trwa ładowanie...

Wakacyjna praca dla spragnionych przygód. Pokaż nam jak fajna jest Polska!

Szukamy kreatywnych i ciekawych świata podróżników z zacięciem fotoreportera!
Share
Wakacyjna praca dla spragnionych przygód. Pokaż nam jak fajna jest Polska!
d3qhalj

Szukamy kreatywnych i ciekawych świata podróżników z zacięciem fotoreportera! To idealna praca dla pary młodych ludzi, którzy chcą przeżyć niezapomnianą przygodę. Prześlij swoje CV na adres pjf@serwis.wp.pl

Chcielibyście wybrać się w niezapomnianą podróż po najbardziej tajemniczych miejscach naszego kraju? Do przejechania jest kilka tysięcy kilometrów, a do pokazania około 20 fascynujących miejsc!

Do tej pory już trzy razy pokazywaliśmy Wam jak fajna jest Polska latem. A teraz pokażemy po raz czwarty! Wirtualna Polska przez całe lato będzie prezentować niesamowite miejsca i interesujących ludzi w naszym kraju. Już 15 sierpnia rozpocznie się „Wielka wyprawa 2010”. Para podróżników przemierzy kilka tysięcy kilometrów, by pokazać najbardziej tajemnicze miejsca Polski. Ciekawostki „z drogi” będą zamieszczane codziennie w serwisie.

d3qhalj

Po raz czwarty wyruszamy w Polskę!

Malbork, Babia Góra, Białowieża… to tylko niektóre z miejscowości, w których mieszkacie, a które my chcielibyśmy odwiedzić. Dokładny plan podróży zaprezentujemy już wkrótce. Teraz zdradzimy tylko tyle, że wyprawa zacznie się 15 sierpnia a skończy 30 września. Tegorocznym partnerem akcji jest MasterCard.

Jeśli chcecie wziąć udział w letniej wyprawie Wirtualnej Polski, to czekamy na Wasze zgłoszenia (CV, list motywacyjny, a także próbki tekstów oraz zdjęcia z podróży) pod adresem pjf@serwis.wp.pl . Maile prosimy zatytułować "Lato 2010”. Na zgłoszenia czekamy do 16 lipca 2010r.

Nasze oczekiwania:
♦ dyspozycyjność w okresie od 1 sierpnia do 30 września,
♦ kreatywność,
♦ ciekawość świata,
♦ otwartość, komunikatywność,
♦ doświadczenie w podróżowaniu,
♦ znajomość podstaw obsługi sprzętu cyfrowego (kamera, aparat fotograficzny),
♦ umiejętność redagowania tekstów,
♦ prawo jazdy kat B,
♦ doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

Na zgłoszeniu prosimy także o dopisanie klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Wirtualna Polska zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

d3qhalj

Podziel się opinią

Share
d3qhalj
d3qhalj