Trwa ładowanie...
d2lcpld

Warimpex rozpoczyna budowę hoteli ekonomicznych we Wrocławiu

15.11. Katowice (PAP) - Warimpex i Starwood Capital Group rozpoczęli budowę pierwszych dwóch hoteli ekonomicznych marek Campanile i Premicre Classe we Wrocławiu. Zakończenie prac...
Share
d2lcpld

15.11. Katowice (PAP) - Warimpex i Starwood Capital Group rozpoczęli budowę pierwszych dwóch hoteli ekonomicznych marek Campanile i Premicre Classe we Wrocławiu. Zakończenie prac planowane jest na grudzień 2011 roku - podała spółka w komunikacie prasowym.

"Tym symbolicznym wbiciem łopaty rozpoczyna się realizacja naszego długoterminowego planu przeniesienia do Europy Środkowej i Wschodniej hoteli biznesowych, charakteryzujących się znakomitymi usługami przy bardzo atrakcyjnych cenach. Duży popyt na tę kategorię hoteli, szczególnie w miastach o dużym potencjale wzrostu i wciąż jeszcze słabo rozwiniętym rynku hotelarskim, jest zapowiedzią nie tylko sukcesu ekonomicznego. Dzięki temu projektowi poszerzymy i zdywersyfikujemy portfolio naszych aktywów, uzyskując tym samym możliwość optymalnego reagowania na fluktuacje rynkowe w przyszłości" - powiedział cytowany w komunikacie Christian Fojtl, członek zarządu Warimpexu, odpowiedzialny za rozwój hoteli ekonomicznych.

Prowadzeniem hoteli zajmie się spółka Louvre Hotels.

d2lcpld

Warimpex i Starwood Capital Group chcą w ramach joint-venture budować hotele ekonomiczne marek Campanile i Premicre Classe w Polsce i Czechach oraz na Węgrzech i Słowacji, z możliwością ekspansji na dalsze rynki regionu.

Warimpex podał, że oprócz obu hoteli we Wrocławiu, w fazie zaawansowanego planowania znajduje się kolejnych pięć projektów - w Zielonej Górze, Bydgoszczy i Katowicach oraz Budapeszcie na Węgrzech. (PAP)

pel/ ana/

d2lcpld

Podziel się opinią

Share
d2lcpld
d2lcpld