Trwa ładowanie...
d1sjb9z

Waryński: Budowa EQlibrium postępuje zgodnie z harmonogramem, oddanie I 2017 r.

Warszawa, 16.06.2016 (ISBnews) - Grupa Waryński i Budimex (jako generalny wykonawca) zawiesili wiechę na realizowanym biurowcu EQlibrium w Warszawie. Budowa postępuje zgodnie z harmonogramem, co oznacza, że budynek będzie gotowy na przyjęcie najemców w styczniu 2017 r., podał Waryński.

Share
d1sjb9z

"Realizacja biurowca EQlibrium jest dla nas niezwykle istotnym przedsięwzięciem. Fakt, że jest to nasza pierwsza w pełni samodzielna inwestycja deweloperska, tylko podnosi jej znaczenie dla Grupy Waryński. Dzięki zaangażowaniu całego zespołu i doskonałej współpracy z generalnym wykonawcą, możemy świętować dziś zawieszenie wiechy na najwyższej kondygnacji obiektu i zakończenie kluczowego etapu inwestycji. [...] Jesteśmy przekonani, iż już za nieco ponad pół roku oddamy do użytku jeden z najbardziej interesujących obiektów biurowych w tej części Warszawy" - skomentował prezes Waryńskiego Mirosław Łoziński, cytowany w komunikacie.

W biurowcu, składającym się z dwóch połączonych brył - jedenasto- i sześciokondygnacyjnej, znajdzie się łącznie 10,5 tys. m2 powierzchni komercyjnej w standardzie klasy A oraz dwie kondygnacje podziemne ze 113 miejscami parkingowymi, przypomniano.

Obiekt zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu ulic Jana Kazimierza i Ordona.

Grupa Waryński, której głównym akcjonariuszem jest MARS Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, koncentruje się na aktywności deweloperskiej i zarządzaniu nieruchomościami.

(ISBnews)

d1sjb9z

Podziel się opinią

Share
d1sjb9z
d1sjb9z