Trwa ładowanie...
d8xkahd
d8xkahd

Waryński rozpocznie 2 projekty mieszkaniowe na Woli w połowie tego roku

Warszawa, 06.05.2014 (ISBnews) - Spółka Waryński, wchodząca w skład Mars Real Estate, planuje rozpoczęcie w połowie roku pierwszych etapów dwóch...
Share
d8xkahd

Warszawa, 06.05.2014 (ISBnews) - Spółka Waryński, wchodząca w skład Mars Real Estate, planuje rozpoczęcie w połowie roku pierwszych etapów dwóch projektów mieszkaniowych na warszawskiej Woli: Stacja Kazimierz i Miasto Wola - na łącznie ok. 1460 mieszkań, poinformował prezes spółki Jarosław Jankowski.

"Zakładamy rozpoczęcie sprzedaży mieszkań w projekcie Stacja Kazimierz, wspólnie z naszym partnerem branżowym Polnordem na przełomie maja i czerwca. Z kolei w inwestycji Miasto Wola będzie realizowane wspólnie z Danteksem. Zakładamy rozpoczęcie budowy i sprzedaży w połowie roku" - powiedział Jankowski podczas spotkania z dziennikarzami.

Stacja Kazimierz to łącznie 650 mieszkań i 45 tys. m2 powierzchni mieszkaniowo-biurowej o wartości łącznie 291 mln zł (według szacowanych przychodów). Miasto Wola to 811 mieszkań na 51 tys. m2 powierzchni o łącznej wartości 354 mln zł (według szacowanych przychodów). Pierwszy etap tego projektu ma mieć 112 mieszkań.

d8xkahd

Prezes Waryńskiego zaznaczył, że oba projekty będą etapowane w okresie 5-6 lat, a dodatkowo spółka jest już po rozmowach z bankami o ich finansowaniu.

Ponadto Waryński zamierza w tym roku rozpocząć realizację projektu biurowego EQlibrium na Woli o wartości 75,6 mln zł i 10 tys. m2 powierzchni. Według słów prezesa Waryńskiego, obecnie trwają negocjacje z potencjalnym najemcą.

Wchodząca w skład Mars Real Estate Grupa Waryński, będąca właścicielem atrakcyjnych terenów inwestycyjnych usytuowanych m.in. na warszawskich Odolanach, koncentruje się na aktywności deweloperskiej i zarządzaniu nieruchomościami.

(ISBnews)

d8xkahd

Podziel się opinią

Share
d8xkahd
d8xkahd