Trwa ładowanie...
banki
Martyna Kośka
14-12-2018 21:47

Weekendowe utrudnienia w kilku bankach

W weekend klienci kilku banków muszą liczyć się z utrudnieniami w dostępie do usług.

Weekendowe utrudnienia w kilku bankachŹródło: Fotolia, fot: goodluz - Fotolia.com
d49r4p2

PKO BP

W niedzielę w godzinach 0.00 do 1.00 nie będzie możliwe korzystanie z serwisu internetowego i telefonicznego iPKO i iPKO biznes oraz z płatności w sklepach internetowych za pomocą usługi "Płacę z iPKO".

W niedzielę, w godzinach 0.00-8.30, obsługa kart (między innymi podgląd szczegółów, blokada, spłata, zmiana limitów) w serwisie iPKO i w aplikacji IKO będzie niedostępna.

Pekao
W sobotę w godzinach 6.00-20.00 mogą wystąpić ograniczenia w dostępie do składania dyspozycji i zleceń w serwisie Pekao24Makler.

d49r4p2

mBank
Z przyczyn technicznych w piątek od godziny 22.00 do godziny 12.00 w niedzielę, klienci nie będą mieć dostępu do usługi eMakler (również w wersji mobilnej).

ING Bank Śląski

W nocy z soboty na niedzielę, w godzinach 0.00-5.30, w związku z pracami serwisowymi klienci będą mieli ograniczony dostęp do bankomatów i wpłatomatów, systemu bankowości internetowej Moje ING oraz aplikacji mobilnej, systemu bankowości internetowej ING Business i jego wersji mobilnej, a także systemu ING CardsOnLine.

Ponadto, niedostępne będą płatności BLIK, płatności natychmiastowe, płatności internetowe z Płać z ING.
W czasie prac serwisowych klienci nie zrobią przelewu z rachunku karty kredytowej, nie aktywują karty i nie nadadzą jej numeru PIN.

Dodatkowo w czasie prac mogą występować problemy w realizacji transakcji kartowych.

Rynek mieszkaniowy czeka spowolnienie

Getin Noble Bank
Prace konserwacyjne będą miały miejsce w nocy z piątku na sobotę, w godzinach 23.45-5.30. Nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej.

Euro Bank
W nocy z piątku na sobotę, w godzinach 23.35-3.30, niedostępne będą: serwis eurobank online, aplikacja mobilna oraz internetowy wniosek o konto i kredyt.

d49r4p2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49r4p2