Trwa ładowanie...

Wielkie zmiany w lotto

Totalizator Sportowy idzie za ciosem. Po tegorocznej zmianie logo, teraz odświeża wizerunek swoich salonów Lotto. Pierwszy punkt handlowy w nowej aranżacji otwarto w warszawskim Centrum Handlowym Wileńska. Organizator gier liczbowych w ciągu kilku lat zamierza zmodernizować ponad 800 własnych placówek.

Share
Wielkie zmiany w lottoŹródło: WP
d3k9pkv

Totalizator Sportowy idzie za ciosem. Po tegorocznej zmianie logo, teraz odświeża wizerunek swoich salonów Lotto. Pierwszy punkt handlowy w nowej aranżacji otwarto w warszawskim Centrum Handlowym Wileńska. Organizator gier liczbowych w ciągu kilku lat zamierza zmodernizować ponad 800 placówek.

Totalizator Sportowy w nowej odsłonie zamierza odświeżyć kolorystykę i ujednolicić wygląd wszystkich punktów zawierania zakładów. Organizator loterii na razie nie ujawnił, ile zamierza wydać na ten cel.
Punkt w CH Wileńska jest przykładem tego, co w najbliższych latach zobaczą gracze w całej Polsce. Tę kolekturę odświeżono w pierwszej kolejności, ponieważ jest to największy i najpopularniejszy punkt zawierania zakładów w całym kraju.

Odmieniony wizerunek placówek to element nowej strategii sprzedaży loteryjnego monopolisty. Dzięki wprowadzonym zmianom firma zamierza poszerzyć pakiet usług oraz produktów dla graczy.

d3k9pkv

Podczas inauguracji odnowionej placówki dyrektor warszawskiego oddziału Totalizatora Sportowego powiedział, że zmiany będą wprowadzane stopniowo. Jego zdaniem gracze są zwykle przywiązani do konkretnej kolektury i dlatego będą one zmieniane dla ich wygody.

- Nowe produkty, kolorystyka, przyjazna ekspozycji, łatwy i swobodny dostęp pozwolą klientom Lotto czerpać jeszcze więcej radości i satysfakcji z bycia z nami - zapewniał podczas inauguracji nowej kolektury Wojciech Szpil, członek zarządu Totalizatora Sportowego ds. marketingu i sprzedaży.

Lotto ma 12,5 tys. punktów sprzedaży zakładów w całej Polsce. Aż 800 to kolektury własne. Proces zmiany wizerunkowej potrwa do 2013 roku. Nową wizualizację punktów sprzedaży opracowała firma Loża A5 Sp. z o.o.

Loteryjny monopolista ma w swojej ofercie gry liczbowe i loterie: Lotto, Multi Multi, Mini Lotto, Kaskadę, Jokera oraz Keno. Oprócz tego w ofercie znajdziemy również popularne kupony loteryjne ze zdrapką.

d3k9pkv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3k9pkv
d3k9pkv