Trwa ładowanie...
d4hbbkt

Wind Mobile uruchamia komercyjnie serwis w Arabii Saudyjskiej

Warszawa, 11.05.2015 (ISBnews) - Grupa Wind Mobile wdrożyła i uruchomiła w Arabii Saudyjskiej platformę, która z końcem kwietnia przyjęła pierwszych abonentów znanego, globalnego operatora komórkowego, poinformował wiceprezes Tomasz Kiser.
Share
d4hbbkt

"Do chwili obecnej nasza platforma przyjęła już szerokie grono zainteresowanych usługą. Jej start komercyjny celowo zaplanowano przed muzułmańskim świętem Ramadan, podczas którego szacowany jest duży wzrost popularności tej usługi. W dalszej kolejności będziemy uruchamiać szeroką gamę dodatkowych usług, generujących przychody zarówno dla nas, jak i dla operatora. Dzięki podobnym wdrożeniom budujemy naszą coraz silniejszą pozycję na rynku telekomunikacyjnym i mam nadzieję, że już wkrótce będę mógł przekazać Państwu kolejne informacje o nowych kontraktach, nad którymi obecnie intensywnie pracujemy" - powiedział Kiser, cytowany w komunikacie.

Spółka podaje, że jest znana jest z wielu wdrożeń realizowanych dla wszystkich polskich operatorów komórkowych, dzięki którym każdy posiadacz telefonu komórkowego ma możliwość korzystania z takich usług operatorskich, jak: halodzwonki - muzyka zamiast sygnału oczekiwania, poczta głosowa, powiadomienia o dostępności rozmówcy i przekroczeniu granicy oraz wielu innych.

"Realizacja projektu na rynku Arabii Saudyjskiej jest potwierdzaniem realizacji przyjętej przez grupę strategii ekspansji zagranicznej. Implementacja kompleksowej platformy w architekturze operatora umożliwia oferowanie abonentom różnorodnych usług informacyjnych zarówno w formie wiadomości tekstowych i treści multimedialnych, jak i w formie 'SMS to TV' umożliwiającej m.in. głosowanie podczas programów telewizyjnych" - czytamy w komunikacie.

Wind Mobile jest notowanym na NewConnect integratorem i dostawcą autorskich rozwiązań teleinformatycznych umożliwiających operatorom mobilnym oferowanie nowoczesnych usług i generowanie dodatkowych przychodów. Planuje przejście na rynek główny GPW.

(ISBnews)

d4hbbkt

Podziel się opinią

Share
d4hbbkt
d4hbbkt