Wspólny bilet na pociąg i autobus w kolejnym mieście. Polregio poszerza ofertę

1 sierpnia w Rzeszowie zostaną wprowadzone bilety łączone na przejazdy komunikacją miejską oraz pociągami Polregio. Ich ceny będą się nieznacznie różniły od standardowych, ważnych tylko w komunikacji miejskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wspólny bilet na pociąg i autobus w kolejnym mieście. Polregio poszerza ofertę
(Shutterstock.com)
WP

Bilety będą honorowane na terenie aglomeracji rzeszowskiej oraz między stacjami: Boguchwała, Wisłoczanka, Strażów Rudna Wielka, Świlcza oraz Trzciana. Oferta będzie dostępna tylko na Rzeszowskiej Karcie Miejskiej. Bilety będzie można zakupić przez internet (www.ebilet.erzeszow.pl), w biletomatach oraz w Punktach Obsługi Podróżnego Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie.

Pięciodniowy bilet "Autobus+Pociąg" będzie kosztował 28 zł, a miesięczny 92 zł. Będzie również możliwość zakupienia biletów semestralnych dla uczniów i studentów w cenach odpowiednio - 201 zł i 181 zł.

Zobacz też: autobus 2017 roku według polskiej firmy:

WP

Niedawno informowaliśmy o wspólnej ofercie Polregio i PKP Intercity. Integracja swoich usług z innymi środkami komunikacji publicznej jest priorytetem dla Przewozów Regionalnych. W czerwcu bilety łączone zostały wprowadzone w Łodzi, a jeszcze wcześniej m.in. we Wrocławiu, Opolu, Trójmieście, Krakowie, Poznaniu, Toruniu i Bydgoszczy.

Polub WP Finanse
WP
WP