Trwa ładowanie...

Wyniki losowania Lotto. Wiemy, czy padła szóstka

Sobotnie losowanie Lotto przyniosło szczęście jednej osobie, która wygrała 2 mln zł. Wylosowane liczby to: 8, 11, 20, 26, 37, 48. Nie wiadomo jeszcze, skąd pochodzi nowy milioner i jaką metodą wytypował szczęśliwe numery.

Wyniki losowania Lotto. Wiemy, czy padła szóstkaŹródło: Eastnews
d13cg5f
d13cg5f

Ostatnie dni to gorący czas związany z grami Totalizatora Sportowego. Przypomnijmy, że w czwartek 26 stycznia gracz z miejscowości Kolbuszowa na Podkarpaciu wygrał ponad 10 mln zł. Szczęśliwiec zawarł 5 zakładów grając metodą „na chybił trafił”. Szczęśliwymi liczbami okazały się: 6, 12, 39, 41, 42, 47. To pierwsza „szóstka”, która padła w tej miejscowości.

Czwartkowe losowanie Lotto przyniosło także szczęście graczowi Multi Multi, który w Dębicy wygrał blisko 1,5 mln zł. Na wygraną złożyło się 250 tys. zł za trafienie 10 z 10 liczb oraz dodatkowy bonus, który prawie sześciokrotnie zwiększył tę kwotę do wartości ponad miliona złotych.

Z kolei w piątek 27 stycznia przypadło 60-lecie „Toto-Lotka”. Pierwszy raz wylosowano liczby w 1975 roku. Wtedy w mieszanym ręcznie bębnie krążyły nie piłki, a zmięte karteczki z numerami. Kule pojawiły się dopiero 16 lat później. Do dziś Lotto jest najpopularniejszą grą liczbową w Polsce.

d13cg5f

Największą kumulacją w historii Lotto odnotowano w maju 2016 roku. Do wygrania było rekordowe 60 mln zł. Kumulację rozbiło trzech graczy: z Krakowa, Sosnowca i Zamościa. Każdy z nich wygrał po 19 mln zł.

Druga najwyższa kumulacja pochodzi z września 2011 roku. W puli znajdowało się 56 mln złotych. Wygrały dwie osoby - każda z nich otrzymała po 28 mln zł.

Najwyższa pojedyncza wygrana w historii Totalizatora Sportowego padła w ubiegłym roku w Ziębicach. Zwycięzca w kumulacji Lotto trafił "szóstkę" wartą ponad 35 mln zł.

Przypominamy, że losowania Lotto i Lotto Plus odbywają się trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki i soboty.

d13cg5f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13cg5f