Trwa ładowanie...

Wyniki losowania Lotto. Wiemy, gdzie padła szóstka

Szóstka w ostatnim losowaniu Lotto padła w miejscowości Żabno w woj. małopolskim. Zwycięzca zgarnął całą pulę, czyli aż 30 588 372,20 złotych. Jest to czwarta najwyższa wygrana w historii gier losowych w Polsce.

Wyniki losowania Lotto. Wiemy, gdzie padła szóstkaŹródło: PAP
d2k00km
d2k00km

Szóstka we wtorkowym losowaniu Lotto padła w miejscowości Żabno w woj. małopolskim. Zwycięzca zgarnął całą pulę, czyli aż 30 588 372,20 złotych. Jest to czwarta najwyższa wygrana w historii gier losowych w Polsce.


Najmłodszy stażem lottomilioner zagrał w kolekturze przy ul. Tarnowskiej 121. Jest to kolektura usytuowana w Galerii Żabno przy ruchliwej drodze wylotowej z miasta. Kupił kilka zakładów gry na chybił trafił. W jednym z nich znalazło się sześć wylosowanych wczoraj w Lotto liczb: 4, 12, 16, 27, 28, 30.
Wczorajsza szóstka jest nie tylko najwyższą w historii wygraną w Żabnie, ale także w całym woj. małopolskim.

- Choć w grach liczbowych mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie, trzeba przyznać, że szczęśliwy gracz sprawił sobie i swoim bliskim fantastyczny prezent na Dzień Dziecka - napisał w oficjalnym komunikacie Totalizator Sportowy.

d2k00km

Tegoroczny maj był bardzo szczęśliwym miesiącem dla grających. Przypomnijmy, że właśnie w ostatnich trzydziestu dniach miały finał dwie megakumulacje w Lotto (w tym najwyższa w historii), w których padły łącznie cztery szóstki, warte łącznie 88 mln zł.

To nie wszystko. W minionym miesiącu padło też siedem szóstek w Lotto Plus (każda po 1 000 000 zł), 10 głównych wygranych w Ekstra Pensji (5 000 zł wypłacanych miesięcznie przez 20 lat), a także 44 piątki w Mini Lotto (najwyższa to 297 264,30 zł).

Aby zagrać w Lotto, trzeba zapłacić za jeden zakład 3 zł. Można grać, typując własne liczby, ale można też zdać się na szczęście i wybrać metodę na chybił trafił. Jeśli do ceny zakładu Lotto dodamy złotówkę, to weźmiemy udział w losowaniu Lotto Plus, w którym główna wygrana to gwarantowany milion złotych.

Losowania Lotto i Lotto Plus odbywają się we wtorki, czwartki oraz soboty o godz. 21.40. Można je oglądać na żywo na antenie TVP Info i w internecie na stronie www.lotto.pl.

d2k00km
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2k00km