Trwa ładowanie...

Wypłać pieniądze przed weekendem. Przerwy serwisowe w czterech bankach

Nadchodzący weekend przyniesie przerwy techniczne w czterech bankach: Pekao, ING Bank Śląski, Raiffeisen Polbank oraz Getin Noble Bank. Lepiej wcześniej wypłacić pieniądze.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Wypłać pieniądze przed weekendem. Przerwy serwisowe w czterech bankachŹródło: East News, fot: Grzegorz Banaszak/REPORTER
d2do59q
d2do59q

Planowane prace oznaczają utrudnienia w płatnościach kartami, problemy z korzystaniem z bankomatów i dostępem do usług bankowości mobilnej.

*ING Bank Śląski *
Prace planowane są na noc z niedzieli (13 maja) na poniedziałek (14 maja), w godzinach 00:00 do 05:30. Niedostępne będą wpłatomaty, płatności BLIK, aplikacja Moje ING mobile, system ING CardsOnLine, a także systemy rozliczeń płatności natychmiastowych Express Elixir.

Pekao24Makler
Prace serwisowe potrwają od piątku (11 maja) od godziny 23:00 do godziny 3:00 w niedzielę (13 maja) i dotyczą serwisu Pekao24Makler. Jest to narzędzie do inwestowania w produkty na rynku kapitałowym, daje dostęp do notowań giełdowych i informacji rynkowych.

Zobacz: Jak pożyczać, żeby nie trafić na listę dłużników

Raiffeisen Polbank
Przerwa techniczna zacznie się w piątek od godz. 22:00 a skończy w sobotę o 1:00. Niedostępny będzie system biura maklerskiego.
Dodatkowo w sobotę przewiduje się krótkotrwałe problemy w realizacji transakcji kartami wydanymi przez bank, w godzinach 0:00 - 2:00 oraz 6:00 - 7:00. Ponadto klienci banku nie skorzystają z usługi 3D-Secure, zabezpieczającej dodatkowo transakcje internetowe, w sobotę godz. 0:00-8:30 i w niedzielę godz. 3:00-8:30.

d2do59q

Getin Noble Bank
W nocy z 12 na 13 maja od godziny 00:00 do godziny 07:00 nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej Getin Noble Banku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2do59q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2do59q