Trwa ładowanie...
policja

Wyszkolą policję, jak "obsłużyć" gejów

Dwustu kadetów z Ośrodka Szkolenia Policji w Gdańsku już zostało przeszkolonych w zakresie tolerancji, przeciwdziałania dyskryminacji wobec osób homo, bi- i transseksualnych.
Share
Wyszkolą policję, jak "obsłużyć" gejów
d2x4sx7

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji postanowiło ukarać policjantów, którzy w trakcie służby pozwolili sobie na skomentowanie zachowania uczestników jednej z feministycznych manifestacji - twierdzi "Nasz Dziennik".

Według gazety, funkcjonariusze zostaną poddani tęczowej "resocjalizacji". Specjaliści z Kampanii Przeciw Homofobii nauczą ich, jak być wrażliwym w kontaktach z gejami i rozpoznawać na ulicy homofobów. Dwustu kadetów z Ośrodka Szkolenia Policji w Gdańsku już zostało przeszkolonych w zakresie tolerancji, przeciwdziałania dyskryminacji wobec osób homo, bi- i transseksualnych.

Organizatorami bezpłatnych warsztatów są Ośrodek Gender Studies Uniwersytetu Gdańskiego, stowarzyszenie Kampania Przeciw Homofobii - Oddział Trójmiasto oraz Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku. Wszystko za wiedzą i akceptacją szefa MSWiA Grzegorza Schetyny - zaznacza gazeta.

O tym więcej w publikacji "Naszego Dziennika".

d2x4sx7

Podziel się opinią

Share
d2x4sx7
d2x4sx7