Trwa ładowanie...
dlvsti6

X-Trade Brokers odstąpił od negocjacji ws. nabycia portfela klientów HFT Brokers

Warszawa, 18.10.2016 (ISBnews) - X-Trade Brokers Dom Maklerski odstąpił od negocjacji prowadzonych z HFT Brokers Dom Maklerski w sprawie potencjalnej transakcji przejęcia portfela klientów od HFT, podał XTB.

Share
dlvsti6

"Przyczyną odstąpienia przez spółkę od negocjacji były rozbieżności oczekiwań stron co do warunków potencjalnej transakcji" - czytamy w komunikacie.

Jednocześnie X-Trade Brokers podkreślił, że w dalszym ciągu będzie dążył do realizacji celów strategicznych w szczególności w zakresie wzrostu liczby aktywnych rachunków określonych m.in. w prospekcie emisyjnym.

X-Trade Brokers DM S.A. prowadzi działalność maklerską i podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego. Grupa XTB jest europejskim domem maklerskim, specjalizującym się w instrumentach finansowych będących przedmiotem obrotu na rynku pozagiełdowym i giełdzie. Od 2002 roku działa na rynkach zagranicznych, gdzie oferuje klientom zaawansowane technologicznie aplikacje transakcyjne. Jest licencjonowany w ponad 10 krajach Europy. Spółka jest notowana na GPW od maja 2016 r.

(ISBnews)

dlvsti6

Podziel się opinią

Share
dlvsti6
dlvsti6