Trwa ładowanie...
d2pokip
d2pokip

XI edycja Coface Country Risk Conference z udziałem L. Balcerowicza 21 kwietnia

Warszawa, 06.04.2016 (ISBnews) - XI edycja Coface Country Risk Conference (CCRC), której gościem specjalnym będzie prof. Leszek Balcerowicz, odbędzie się 21 kwietnia w Centrum Konferencyjnym Muranów w Warszawie. Agencja ISBnews jest patronem medialnym tego wydarzenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2pokip

Konferencje poświęcone są ryzykom w międzynarodowych i krajowych transakcjach handlowych i wspieraniu bezpiecznego rozwoju i eksportu polskich przedsiębiorstw. Temat tegorocznego spotkania brzmi "Jak bezpiecznie ryzykować w biznesie. Wzrost eksportu i rozwój innowacyjności".

Konferencja jest podzielona na trzy bloki tematyczne. Podczas spotkań uczestnicy mogą zapoznać się z analizami aktualnych tendencji w światowej gospodarce, oceną ryzyka na wybranych rynkach, najnowszymi prognozami dotyczącymi polskiej gospodarki, a także z doświadczeniami polskich przedsiębiorców w zarządzaniu ryzykiem. Konferencje są cenione przez uczestników za profesjonalne i niekomercyjne podejście organizatorów oraz prelegentów, poinformował organizator.

Konferencje co roku gromadzą 250-350 przedstawicieli polskich firm. Skierowane są do członków zarządów, właścicieli, dyrektorów finansowych, menedżerów działów oceny ryzyka, kontrolingu, księgowości, eksportu oraz podejmujących decyzje w zakresie ochrony lub finansowania należności.

(ISBnews)

d2pokip

Podziel się opinią

Share
d2pokip
d2pokip