Trwa ładowanie...
lotto
Redakcja
12-10-2018 10:27

Zakłady Specjalne LOTTO. Wystarczy skreślić pięć liczb

Grając w Zakłady Specjalne wspierasz najzdolniejszych polskich studentów w Programie Stypendialnym 100 na 100!

Zakłady Specjalne LOTTO. Wystarczy skreślić pięć liczbŹródło: Materiały prasowe
d2njzlm
d2njzlm

11 października ruszyła sprzedaż okolicznościowej gry liczbowej LOTTO - Zakłady Specjalne. To wyjątkowa gra, która została zorganizowana ze specjalnej okazji - 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Część stawek, wpłaconych przez graczy za udział w grze Zakłady Specjalne, zostanie przekazana na cel dobroczynny, jakim jest Program Stypendialny 100 na 100 im. Haliny Konopackiej i Ignacego Matuszewskiego, organizowany przez Fundację LOTTO oraz jej fundatora, Totalizator Sportowy.

Sprzedaż Zakładów Specjalnych potrwa od 11 października do 10 listopada br.

W grze występują trzy stopnie wygranych - za trafienie trzech, czterech lub pięciu liczb. Zasady gry są proste, należy skreślić 5 z 45 liczb. Można zagrać na chybił trafił lub wytypować na blankiecie własne liczby.

d2njzlm

Pojedynczy zakład kosztuje jedyne 5 zł. Gra dostępna jest w całej sieci sprzedaży. Uroczyste losowanie wyników odbędzie się 10 listopada o 21:40 w Studio LOTTO. Transmisja z losowania na antenie TVP Info oraz na www.lotto.pl.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d2njzlm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d2njzlm