Trwa ładowanie...
d6yd9sp

Zarząd Emperii uznał warunki połączenia proponowane przez Eurocash za niekorzystne

14.09. Warszawa (PAP) - Zarząd Emperii Holding ocenił warunki połączenia zaproponowane przez Eurocash jako "rażąco niekorzystne dla akcjonariuszy" i zdecydował o odrzuceniu oferty...

d6yd9sp
d6yd9sp

14.09. Warszawa (PAP) - Zarząd Emperii Holding ocenił warunki połączenia zaproponowane przez Eurocash jako "rażąco niekorzystne dla akcjonariuszy" i zdecydował o odrzuceniu oferty - poinformowała spółka w komunikacie.

"Zdaniem zarządu spółki warunki zaproponowane przez Eurocash są rażąco niekorzystne dla akcjonariuszy Emperii, zarówno w zakresie parytetu wymiany jak i dodatkowych warunków transakcji. W związku z tym zarząd Emperii Holding, w skład którego wchodzą także założyciele spółki i jej istotni akcjonariusze, w dniu dzisiejszym podjął jednomyślnie decyzję o odrzuceniu przedmiotowej oferty i to samo będzie rekomendował pozostałym akcjonariuszom" - podała Emperia w komunikacie.

Zarząd ma przekazać szczegółowe uzasadnienie stanowiska w terminie siedmiu dni.

Eurocash przekazał Emperii Holding propozycję połączenia, proponując ustalenie parytetu wymiany akcji na 3,76 akcje połączeniowe wyemitowane przez Eurocash w zamian za jedną akcję Emperii. (PAP)

morb/ jtt/

d6yd9sp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6yd9sp