Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Zbuduj nowoczesną i innowacyjną firmę z pożyczkami unijnymi

Milion złotych na rozwój Twojej firmy. Do tego proste zasady, szeroka dostępność oraz brak opłat i prowizji. To wszystko daje pożyczka unijna z projektu „Przedsiębiorcze podlaskie”. Przeczytaj, jak ją otrzymać.

Share
Zbuduj nowoczesną i innowacyjną firmę z pożyczkami unijnymi
Źródło: Materiały prasowe
d7ucmbz

Pożyczki unijne, które zastąpiły system dotacyjny, to odnawialne instrumenty finansowe (pożyczki i wejścia kapitałowe) – po ich spłacie, kolejni przedsiębiorcy będą mogli sięgnąć po te same środki. W województwie podlaskim tego rodzaju finansowanie możesz otrzymać z projektu „Przedsiębiorcze podlaskie” – do wykorzystania dla firm jest ponad 216 mln zł. Możesz liczyć na niskie oprocentowanie, długi okres spłaty oraz prosty i klarowny proces otrzymania pożyczki. Co ważne, środki mają szansę otrzymać również firmy, które z różnych powodów mają utrudniony dostęp do finansowania komercyjnego. Pożyczkę możesz więc otrzymać nawet jeśli prowadzisz małą firmę lub nie masz długiej historii kredytowej.

Na jakie wsparcie możesz liczyć?

Jeśli planujesz zainwestować w rozwój swojej firmy, wprowadzić na rynek innowacyjne usługi oraz zmodernizować swoje przedsiębiorstwo przez zwiększenie zastosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK) pożyczka na inwestycje rozwojowe to produkt dla Ciebie. Możesz liczyć na wsparcie do 1 mln zł z okresem spłaty do 5 lat. Pożyczka pozwoli m.in. na informatyzację wewnętrzną firmy i jej modernizację przy wykorzystaniu najnowszych technologii, a także pokryje wszelkie niezbędne wydatki umożliwiające rozwój produktów i usług z wykorzystaniem TIK.

Podlaskie firmy mogą już skorzystać z pożyczki termomodernizacyjnej dla przedsiębiorstw. W drugiej połowie roku ruszy również wejście kapitałowe dla nowopowstałych firm z dużym potencjałem rozwoju.

d7ucmbz

Co zyskujesz?

Z pożyczki na inwestycje rozwojowe warto skorzystać przede wszystkim ze względu na bardzo atrakcyjne oprocentowanie – zaledwie 2,35%, oraz dużą dostępność produktu. Nawet najmłodsze firmy, bez długiej historii kredytowej mają szansę z niej skorzystać. Sam proces ubiegania się o pożyczkę jest niezwykle prosty i przejrzysty. Możesz być pewien, że nie zaskoczą Cię dodatkowe koszty czy prowizje. Pożyczkę otrzymujesz bezpłatnie od profesjonalnych instytucji, których przedstawiciele przeprowadzą Cię przez cały proces ubiegania się o nią.

Do kogo zgłosić się po wsparcie?

Pożyczek na inwestycje rozwojowe udzielają profesjonalne instytucje finansujące wybrane przez Bank Gospodarstwa Krajowego:

Jeśli jesteś zainteresowany pożyczką na inwestycje rozwojowe, wystarczy zgłosić się do tych instytucji. Konsultanci udzielą odpowiedzi na Twoje pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Więcej informacji na temat pożyczek unijnych oraz projektu „Przedsiębiorcze podlaskie” znajdziesz na: rpo.bgk.pl

d7ucmbz

Podziel się opinią

Share
d7ucmbz
d7ucmbz