Trwa ładowanie...
lotto

Znamy wyniki Lotto. Sprawdź, czy wygrałeś

Tym razem możliwa wygrana to gwarantowane 2 mln zł. Żeby je zdobyć trzeba było poprawnie wytypować sześć liczby, które padły w dzisiejszym (20.03.2018) losowaniu Lotto.

Share
Znamy wyniki Lotto. Sprawdź, czy wygrałeś
Źródło: East News
d1ctxf8

W minioną sobotę szczęśliwiec, który los wysłał w Chełmnie, wzbogacił się o niemal 4 mln zł. Z tego względu dzisiejsza "szóstka" da zwycięzcy maksymalnie 2 mln zł. Jeśli nikt poprawnie nie wytypuje sześciu cyfr, kwota zacznie rosnąć.

Szczęście i spore pieniądze w dzisiejszym losowaniu Lotto mogły zapewnić liczyć: 8, 14, 15, 21, 28, 48 Jeśli ktoś poprawnie wytypował wszystkie, może nazywać się kolejnym polskim "lottomilionerem". Poprzedni marcowi szczęśliwcy zagrali we wspomnianym Chełmnie, Krakowie oraz Bartoszycach.

To jednak nie wszystkie pieniądze, które można było wygrać w Lotto. Jak w każdy wtorek, czwartek i sobotę, także dziś odbyło się losowanie Lotto Plus. Ten, kto zainwestował w los dodatkową złotówkę i poprawnie wskazał sześć następujących liczb: 14, 15, 20, 28, 33, 37 zarobił okrągły milion złotych.

d1ctxf8

Lotto to gra loteryjna organizowana przez państwowego monopolistę Totalizator Sportowy. Działa w Polsce od 1957 r. Pod nazwą kryje się nie tylko gra o wytypowanie szczęśliwej szóstki, ale także inne gry - m.in. Multi Multi, Mini Lotto, Kaskada, czy popularne zdrapki.

Zobacz też nasz materiał o rozbiciu największe polskiej kumulacji:

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d1ctxf8

Podziel się opinią

Share
d1ctxf8
d1ctxf8