Trwa ładowanie...
d1ehdeo
d1ehdeo

3rd Global Life Sciences Conference in Warsaw odbędzie się 11 czerwca

Warszawa, 05.05.2015 (ISBnews) - "3rd Global Life Sciences Conference in Warsaw" - największa międzynarodowa konferencja poświęcona inwestycjom w branży life science w Polsce odbędzie się 11 czerwca w sali notowań GPW, poinformował Dom Maklerski WDM - jeden z jej organizatorów. Agencja ISBnews jest patronem medialnym wydarzenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1ehdeo

Ponad 100 czołowych w regionie inwestorów instytucjonalnych z branży life science, zarządzających funduszami i analityków zgromadzą się na GPW w celu omówienia i oceny nowych możliwości inwestycyjnych wśród spółek sektora life sciences i zapoznają się z firmami z tej branży już notowanymi na rynkach GPW, jak również firmami z Europy i USA rozważającymi pozyskanie kapitału za pośrednictwem warszawskiego rynku.

Na konferencji zaprezentuje się kilkanaście spółek z Ameryki Północnej i Europy. Będą to m.in: Milestone Medical, Wand Dental, Perma-Fix Medical, Orgenesis, Oncolytics Biotech, iCo Therapeutics, Advanced Ocular Sciences, MSI Bioscience, Selvita, Braster, Cormay, Adiuvo, Airway Medix.

Organizatorami konferencji są: Dom Maklerski WDM, Filipex Enterprises oraz Wedbush Europe. Partnerami wydarzenia są m.in.: Wedbush, Crescendo Communications oraz SeeThruEquity.

(ISBnews)

d1ehdeo

Podziel się opinią

Share
d1ehdeo
d1ehdeo