Trwa ładowanie...
d1b22em

Akcjonariusze Airway Medix zdecydują 25 VIII o przeniesieniu na GPW z NC

Warszawa, 29.07.2015 (ISBnews) - Akcjonariusze Airway Medix zdecydują o upoważnieniu zarządu spółki do dokonania wszelkich czynności faktycznych i prawnych związanych z ubieganiem się o dopuszczenie jej akcji do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez GPW, wynika z projektów uchwał na walne zwołane na 25 sierpnia.

Share
d1b22em

"W ramach upoważnienia udzielonego niniejszą uchwałą zarząd spółki określi serie akcji oraz liczbę akcji, które zostaną dopuszczone do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych" - czytamy w projekcie uchwały.

Przeniesieniu nie będzie towarzyszyła emisja akcji. NWZ będzie głosować również zmiany w statucie, dostosowujące jego zapisy do wymogów formalnych i praktyki spółek, których akcje notowane są na rynku regulowanym. Obecne zmiany w statucie nie mają na celu uchwalenia podwyższenia kapitału. Kapitał zakładowy spółki wynosi 49 518 444 zł i dzieli się na 49 518 444 akcji, podano w komunikacie.

Airway Medix koncentruje się na pracach badawczo-rozwojowych i komercjalizacji nowatorskich urządzeń do jednorazowego stosowania u pacjentów wentylowanych mechanicznie na Oddziałach Intensywnej Opieki Medycznej (OIOM), a także u pacjentów z zagrożeniem życia i na oddziałach anestezjologlogicznych.

(ISBnews)

d1b22em

Podziel się opinią

Share
d1b22em
d1b22em