Trwa ładowanie...
d1hb4qt

Akcjonariusze Peixin zdecydują 8 lipca o niewypłacaniu dywidendy

Warszawa, 25.05.2016 (ISBnews) - Akcjonariusze Peixin International Group zdecydują na walnym zgromadzeniu zwołanym na 8 lipca o przeznaczeniu całego zysku za 2015 r. na kapitał zapasowy, podała spółka.

Share
d1hb4qt

"Ze względu na przedłużone konsultacje z lokalnymi władzami, dotyczącymi harmonogramu inwestycyjnego w nowym zakładzie i pogarszającymi się trendami w chińskiej gospodarce, zarząd, przy akceptacji rady nadzorczej, zdecydował rekomendować walnemu zgromadzeniu [...] przeznaczenie skonsolidowanego zysku netto za 2015 r. na podwyższenie kapitału zapasowego z intencją finansowania inwestycji" - czytamy w uzasadnieniu agendy ZWZ.

Peixin International Group odnotowała 10,48 mln euro skonsolidowanego zysku netto w 2015 r. wobec 16,82 mln euro zysku rok wcześniej.

Peixin Group jest producentem maszyn do produkcji artykułów higienicznych codziennego użytku. Sprzedaje swoje produkty pod marką "Peixin". Dzielą się one na cztery główne kategorie: maszyny do produkcji pieluch, maszyny do produkcji podpasek, maszyny do produkcji chusteczek higienicznych i inne maszyny. Zakład produkcyjny Peixin znajduje się w Quanzhou, w prowincji Fujian w Chinach. Peixin zadebiutował na warszawskiej giełdzie w październiku 2013 r.

(ISBnews)

d1hb4qt

Podziel się opinią

Share
d1hb4qt
d1hb4qt